Uponor vandentiekio sistema

Uponor vandentiekio sistema

Patikimos Uponor vandentiekio sistemos 

UAB "EVELSA" vidaus vandentiekio įrengimui pastatuose jau 15 metų naudoja tik Uponor PEX vandentiekio vamzdžius. Jų privalumas - patentuotas, patikimas sujungimo būdas, neturintis papildomų guminių sandarinimo žiedų. Sujungimo principas vamzdžio ir žiedo molekulinė atmintis, leidžianti patikimai sujungti vamzdį su paskirstymo trišakiu ar vamzdžio pajungimo sriegiu. 

Galimi trys vandentiekio monatvimo būdai:

Trišakinė vandentiekio montavimo sistema. Kada vamzdynas apsauginiame šarve montuojamas pastato knstrukcijose ir į sanitarinius prietaisus paskirstomas per trišakius. Tai pigiausias ir populiariausias vandentiekio montavimo būdas. Tačiau atsiradus gedimui ar mechaniniam pažeidimui , norint jį pašalinti dažniausiai reikia ardyti grindis, sienas ar lubas.

Kolektorinė vandentiekio montavimo sistema

Kada magistralinis vamzdynas atvedamas į kolektorių, iš kurio vientisas vamzdis apsauginiame šarve nuvedamas į kiekvieną sanitarinį prietaisą. Toks montavimo būdas brangesnis už trišakinį, tačiau turi privalumą: pažeistą vamzdį galima ištraukti iš šarvo, atjungiant nuo kolektoriaus ir sanitarino prietaiso ir jį pakeisti nauju vamzdžiu. Nereikia pažeisti grindų ar sienų. Tačiau pratekėjęs vanduo gali padaryti materialinių nuostolių. Kolektorinė sistema padeda išvengti ir vandens slėgio svyravimų, kada vienu metu naudojama didelis kiekis vandens.

Saugaus vandentiekio montavimo sistema

Tai patobulinta kolektorinė sistema. Tokia visa sistema yra hermetiška tame tarpe kolektorius ir prietaisinė dėžutė, į kurią pajungiamas pvz. dušo maišytuvas.Atsiradus vandens pratekėjimui, vanduo apsauginiu šarvu teka į kolektorinę dėžę, iš kurios nuteka į kanalizacijos vamzdyną. Tokia sistema leidžia išvengti vandens sukeltos materialinės žalos. Šią sistemą rekomenduojama įsirengti kada manoma, kad pratekėjęs vanduo gali pridaryti didelių materialinių nuostolių. Norvegijoje tokia sistema privaloma visiems pastatams.

 Paslaugų užsakymas - tel. 8687 30839 arba evelsa.sildymas@gmail.com